تاریخ ارسال : ۹۳/۱۱/۲۱  • اجرای آزمون نقاشی آدمک گودیناف و تفسیر آن

 به نام خداوند جان و خرد                               کزین برتر اندیشه برنگذرد

خرد را و جان را همی سنجد اوی                  در اندیشه­ ی سخته کی گنجد اوی؟

گزارش اجمالی از مشارکت “گروه روانشناسی دانا”

در نمایشگاه کتاب دهه فجر شرکت سایپا

(بهمن ماه ۱۳۹۳)

با سلام و تقدیم احترام

این نمایشگاه با همت انجمن اسلامی شرکت سایپا در راستای ارتقاء فرهنگ کتابخوانی و مطالعه برای پرسنل محترم شرکت برگزار گردید. بر خود فرض می­دانیم که قدردانی ویژه ­ای از جناب آقای امینی، مدیریت محترم انجمن اسلامی سایپا، که امکان حضور گروه روانشناسی دانا را در شرکت سایپا فراهم آوردند، داشته باشیم.

 

لازم به ذکر است، روز جمعه ۱۷/۱۱/۹۳ با همکاری مسئولین نمایشگاه امکان حضور خانواده ­های پرسنل نیز فراهم گردید که با استقبال خوبی نیز مواجه شد. گروه روانشناسی دانا با حضور ۳ نفر از همکاران گروه در این نمایشگاه شرکت کرد. در روز نمایشگاه از ۳۰ کودک از فرزندان پرسنل سایپا تست نقاشی گودیناف گرفته شد و به حدود ۲۵ نفر از پرسنل و خانواده­هایشان مشاوره داده شد.

 

تست نقاشی: خانم نرگس حسینی، روانسنج گروه، از کودکان خواست یک درخت، خانه و آدمک ترسیم نمایند و بر اساس کدگذاری های استاندارد جهانی موجود، نقاشی ترسیم ­شده توسط کودک برای والدین تفسیر شد. بدین ترتیب یک ارزیابی اولیه از مسایل روانی کودک به والدین ارائه شد.

 

مشاوره خانواده و کودک: در این بخش خانم فرشته عظیمی‌­پور، روان­درمانگر گروه، و آقای ملک­لی، NLPist گروه، به دغدغه­ های خانواده‌­ها در مورد تربیت فرزندان و روابط زوجین پرداختند و نیز در مورد مسایل فردی پرسنل مثل افسردگی ، مدیریت خشم و اضطراب مشاوره دادند.

 

همراه و در خدمت شما

گروه روانشناسی دانا


ارسال دیدگاه