تاریخ ارسال : ۹۶/۰۴/۱۷کارگاه زن جذاب

تا حال شده به این موضوع فکر کنین که چطور بعضی از افراد، دوستاتون میتونن یه رابطه‌ی عاطفی خیلی خوب داشته باشن؟ با اینکه حتی شاید خیلی هم‌ سطح سواد و تحصیلات یا کلاسشون بالا نیست حداقل خیلی بالاتر از شما؟ یا حتی ممکنه بگین من که از اونا خوشگل‌ترم پس چرا من نمیتونم با کسی باشم که می‌خوام؟ یعنی اینقدر دوست‌نداشتنی هستم؟!

ما تصمیم گرفتیم یه کارگاه برگزار کنیم تا به شما یاد بدیم چه جوری زن جذابی بشین …

اول‌ازهمه باید بدونیم اصلاً مردا به چه زنایی میگن جذاب؟ به چه چیزهایی راجع به ما فکر می‌کنن؟ چیکار کنیم که جذاب به نظر بیایم؟ اعتماد به نفسمون بره بالا؟ چه جوری علاوه بر ظاهری جذاب رفتار جذاب هم داشته باشیم؟ چیکار کنیم تا انقدر از تمام شدن رابطه‌مون نترسیم؟

خب؟اینا همش ماله مرحله‌ی اول بود، حالا باید کلاً بدونیم:

چرا بعضی‌ها جذب ما میشن و بعضی‌ها هرکاری می‌کنیم جذبمون نمیشن که نمیشن که نمیشن؟ تا میان و دو دفعه باهم  میریم بیرون دو تا پای دیگه هم قرض می‌گیرن فرار می‌کنن؟

چه دلیلی داره؟ اصلاً چیکار کنم که بفهمم چرا میان؟ یا چرا نمیمونن؟ اصلاً چی شد که این‌جوری شد؟

توی این کارگاه یاد می‌گیرین که چه جوری با جذابیت‌هایی که دارین کسی رو که دوست دارین جذب کنین تا برای همیشه به مرد ایده‌ال زندگی‌تون برسین و دیگه هیچ‌وقت تنها نباشین! ایشالااااااا

حالا که یاد گرفتیم این جذابیت چیه و چه جوری به دست میاد، باید بلد باشیم تو یک رابطه‌ی عاطفی رابطه‌ی جنسیمونو چه جوری جذاب کنیم؟ یه سکس خوب چه قواعد و اصولی داره؟!

به نظر من که شرکت تو این کارگاه خدایی خالی از لطف نیست، حالا دیگه خودتون میدونین؛ فقط یه موضوعی: چون ظرفیت کارگاهمون محدوده، زود ثبت‌نام کنین. یه‌وقت نکنه نتونیم جذاب بشیم خدایی نکرده 🙂

ما هنوز همون جای قبلی هستیم؛ همون سعادت‌آباد …

۸۸۶۹۵۱۵۷–۸۸۶۹۷۸۷۵ اینم تلفن رزرومونه. می‌بینمتون خانمای جذاب …


ارسال دیدگاه