Your browser does not support JavaScript!

تلفن

09196600444

ایمیل

مشاهده ایمیل

ساعت کاری

9 صبح تا 10 شب

کلینیک مشاور

کلینیک مشاور

کلینیک مشاوره امروزه به یکی از مهم ترین و همچنین اصلی ترین جزو در بین ضروریات انجام هر کاری مخصوصا تصمیم گیری های سرنوشت ساز و تعیین کننده تبدیل شده است.
کلینیک مشاوره می تواند به افراد کمک کند تا آن ها بتوانند به راحتی و با تسلط کامل بر مشکلات، از پس آن ها بر بیایند و همچنین به وسیله ی همین مشکلات به آرزو ها و رویا های خود دست یابند، به طور کلی کلینیک مشاوره و حرف زدن با یک فردی که می تواند مشکلات شما را حل کند به این شکل است که شما می توانید مشکلات را وسیله ای کنید تا به آرزو ها و اهدافتان برسید.

چرا باید به یک کلینیک مشاوره مراجعه کنیم؟
 
خیلی ها بر این باور هستند که کلینیک مشاوره و همچنین مراجعه به یک روانشناس برای افرادی است که تعادل ذهنی مناسبی ندارند و قادر نیستند مشکلات خود را به تنهایی و یا با ذهن و درک خود حل کنند.
این افراد نه تنها اشتباه می کنند بلکه در آینده ای نزدیک تازه به این مفهوم خواهند رسید که باید خودشان نیز خیلی زود تر برای حل مشکلاتشان و همچنین بر طرف کردن پرسش های بی پاسخ خود به این مکان ها مراجعه می کردند.
کلینیک مشاوره یک نیاز بسیار مبرم و ضروری برای هر انسانی است که دوست دارد در زندگی خود موفق باشد و از شکست ها پند بگیرد و آن ها را پلی قرار دهد برای پیروزی و همچنین عدم شکست در آینده. اگر بخواهیم این موضوع را که تنها افراد افسرده و یا روان پریش به این اماکن مراجعه می کنند کمی بررسی کنیم خواهیم فهمید که این موضوع بهتانی بیش نیست و اکثر انسان های موفق که در حال حاضر هم از فرصت شغلی خوبی برخوردارند و هم زندگی عاطفی خوبی را پشت سر می گذارند برای حل مشکلات خود و همچنین خانواده ی خود به این کلینیک های مشاوره مراجعه کرده اند و توانسته اند با غلبه بر مشکلاتشان انسان های موفق و مفیدی در جامعه باشند.


در چه زمان هایی باید کلینیک مشاوره مراجعه کنیم؟
 
همانطور که در بالا نیز ذکر کردیم کلینیک مشاوره تنها برای زمان هایی نیست که در مشکلات بسیار سخت و پیچیده گرفتار شده ایم بلکه کلینیک مشاوره برای هر زمانی است که ما قصد داریم یک تصمیم بگیریم اما از عاقبت آن کاملا مطمئن نیستیم و دقیقا نمی دانیم وقتی که این تصمیم را می گیریم چه اتفاقی خواهد افتاد و چه تغییراتی در زندگی ما و یا اطرافیان ما اتفاق خواهد افتاد.
کلینیک مشاوره مکانی است که ما می توانیم برای هر تصمیم گیری ای علی الخصوص مهم و ضروری و همچنین معمولی و قابل انتظار به آنجا مراجعه کنیم و بهترین انتخاب را در بین گزینه های پیش روی خود برگزینیم.
به طور کلی اگر بخواهیم با آمار صحبت کنیم تصمیم هایی که افراد به کمک مشاور می گیرند نتیجه ی قابل قبولی را برخوردار بوده است و در میان افرادی که در یک نظر سنجی شرکت کرده اند، ۸۶ درصد خشنودی از مراجعه به کلینیک مشاوره حاصل شده است.

آیا مراجعه به یک کلینیک مشاوره همیشه جواب می دهد؟
 
اگر بخواهیم به این سوال یک جواب دقیق بدهیم کاملا کلیشه ای خواهد بود زیرا که همیشه تمامی مشکلات به آسانی حل نمی شوند و حتی گاهی مشاوران و روانشناسان نیز با خلل هایی مواجه می شوند که برای آن ها تازگی داشته و تا کنون شبیه آن را ندیده اند، به همین دلیل آمار خشنودی مراجعه کنندگان در هنگام مراجعه به کلینیک مشاوره صد در صدی نمی باشد و بین در صد های ۸۰ الی ۹۰ درصد پراکنده است.
البته مواردی دیگری نیز در تاثیر گذاری این مشاوره ها بر روی افراد و همچنین زندگی آن ها نقش دارند که مهم ترین موضوع که باید به آن توجه کرد مراجعه به یک کلینیک مشاوره کاملا معتبر است که دکتر و روانشناس بسیار مقتدری را دارا باشد.
همیشه باید به این موضوع توجه داشت که بهترین ها و معتبر ترین ها را انتخاب کنیم زیرا با انتخاب بهترین ها از بازخورد خود کاملا مطمئن می شویم و می توانیم با اعتماد صد در صد به حرف های مشاور خود گوش کرده و را های موفقیت خود را پیدا کنیم.
کلینیک مشاوره دانا این فرصت را برای شما دوستان و سروران گرامی فراهم کرده است تا بتوانید در کمال آرامش در فضایی بسیار دل انگیز و آرامش بخش به دنبال حل مشکلات خود بروید و با مشاوره با بهترین و مجرب ترین کارشناسان و روانشناسان ما مشکلات خود را حل نموده و آن ها را مسیر موفقیت های خود قرار دهید.


چرا کلینیک مشاوره و روانشناسی دانا؟
 
برای تمامی افراد بسیار مهم است که بدانند کلینیک مشاوره و روانشناسی مد نظر آن ها در چه سطح کیفی ای وجود دارد و آیا با معیار ها و نمودار های آن ها تطابق های لازم را دارا می باشد یا خیر؟
یقینا هر فردی فاکتور ها و معیار های خاصی را برای مراجعه به یک روانشناس در نظر دارد که با افراد دیگر متفاوت است مثلا یک فرد دوست دارد خودش بیشتر حرف بزند و نیاز به یک شنونده ی خوب دارد تا بتواند تمامی مشکلاتش را با فرد در میان بگذارد و سپس نظر او را در رابطه با مشکلاتش بشنود اما مثلا فرد دیگر خود یک شنونده ی خوب است ولی یک گوینده ی خوب نیست و دوست دارد تا مشاور و روانشناس از او سوال بپرسد تا او بتواند جواب هایی با معیار های سوال به او بدهد.
خوشبختانه کلینیک مشاوره و روانشناسی دانا با در اختیار داشتن چندین مشاور خبره و مجرب اینگونه مشکلات را به آسانی حل نموده و قادر است یک روان شناس و یا مشاور مجرب در همان زمینه به خصوص به فرد نیازمند معرفی کند.


از دیگر مزایای کلینیک مشاوره دانا می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 
بهره گیری و استفاده از مشاوران و روانشناسان مجرب دارای مدرک روز دنیا
 
کلینیک مشاوره دانا با استفاده از بهترین و مجرب ترین مشاوران و روانشناسان توانسته است یکی از بزرگترین محفل های علم روانشناسی را در این کلینیک ایجاد کرده و پاسخگوی تمامی نیاز های نیازمندان در این زمینه باشد. همانطور که در بالا نیز ذکر کردیم به دلیل بهره مندی از چندین فرد با تجربه و با سابقه ی کاری درخشان تمامی افراد با معیار های مختلف قادر خواهند بود به مقصد و نتیجه ی دلخواه در مشاوره برسند.
 
مجهز به امکانات و تجهیزات روز دنیا
 
کلینیک مشاوره دانا با فراهم آوردن بهترین و به روز ترین تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا در کلینیک خود توانسته است روش های بسیار نوین و جدیدی را در اختیار بیماران و مراجعین به این کلینیک روانشناسی قدرتمند قرار دهد و آن ها را از هر لحاظی تامین کرده و مشکلاتشان را حل نماید

استفاده از روش های نوین درمان روانشناسی
 
همانطور که ذکر شد کلینیک مشاوره دانا از به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا برخوردار است و می تواند مشکلات را تا حدود زیادی بر طرف کند، با این حال روش های بسیار مدرن روانشناسی نیز در اروپا به وجود آمده اند که کلینیک مشاوره و روانشناسی دانا با در نظر گرفتن نیاز های مراجعین تصمیم به ورود این روش ها به سیستم سنتی خود کرده تا بتواند مشکلات و سختی ها را بهتر و آسان تر حل کند.
 
برگزاری کارگاه های آموزشی در سطح دانشگاهی و عمومی
 
همچنین این کلینیک مشاوره کارگاه هایی را برای افراد به صورت های مختلف علی الخصوص دانشگاهی و عمومی تدارک دیده که می توان از آن ها کارگاه های آموزشی سکس تراپی، کارگاه آموزشی تحصیلی و همچنین کارگاه مشاوره پیش از ازدواج را معرفی کرد.
 
طرف قرارداد با سازمان ها و شرکت های معتبر کشور
 
کلینیک مشاوره دانا برای راحتی عموم مردم با انواع سازمان ها و شرکت های معتبر کشور علی الخصوص دولتی و خصوصی قراردادهایی را امضا کرده تا رفاه عموم مردم فراهم شده و تمامی مراجعین بتوانند با حق و حقوقی یکسان از بهترین مشاوره ها و جلسات روان درمانی بهره مند شده و یک زندگی رویایی و بسیار موفق را پشت سر بگذارند و بتوانند با کمک خداوند و مشاوران و روانشناسان ما تمامی مشکلات خود را حل نموده و مسیری نو و پر امید را به سمت یک زندگی جذاب و هیجان انگیز آغاز کنند.

 
کلینیک مشاوره دانا که یکی از بهترین و بزرگ ترین کلینیک های مشاوره در سطح کشور می باشد برای راحتی و همچنین آسودگی خاطر شما روش های بسیار خاصی را برای در دسترس بودن و همچنین رزرو نوبت دکتر اختصاص داده است تا تمامی افراد بتوانند از هر نقطه و مکانی به راحتی و برای روز مورد نظر خود رزرو نوبت را انجام داده و با آرامش و آسودگی خاطر به ملاقات روان شناس و یا مشاور مد نظر خود بروند.
از این روش ها می توان به رزرو آنلاین، تماس تلفنی و همچنین مشاوره آنلاین اشاره کرد که هر کدام از این موارد می توانند به گونه ای مشکلات موجود را حل کنند.
ما خوشحالیم که می توانیم کمک حال شما باشیم و مشکلات شما را به شیوه ها و روش های گوناگون حل کرده و در موفقیت های آینده ی شما تاثیر بگذاریم.
کلینیک مشاوره دانا

 

نظرتان را درمورد کارگاه با ما به اشتراک بگذارید