Your browser does not support JavaScript!

تلفن

09196600444

ایمیل

مشاهده ایمیل

ساعت کاری

9 صبح تا 10 شب

مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی دانا

مرکز مشاوره و روانشناسی دانا یکی از معتبرترین مراکز تخصصی روانشناسی در منطقه شمال غرب تهران به شمار می‌رود. این مرکز در سال 1392 با مدیریت سرکار خانم وحیده نوروزی کار خود را آغاز کرد.
کلینیک روانشناسی دانا با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی استان تهران با شماره پروانه 296/2698/717 مشغول به کار است.

اصولاً مهم‌ترین شیوه معرفی یک مرکز روانشناسی، تبلیغات دهان به دهان است. زمانی که یک روانشناس می‌تواند به ما برای عبور از چالشی کمک کند، تمایل بیشتری به معرفی او، به دوست یا نزدیکی را داریم که او نیز اسیر مشکلات و چالش‌های زندگی شده است. این شیوه آشنایی از گذشته نیز یکی از موثرترین روش‌های آشنایی با متخصصان برجسته سلامت روان بوده است. یکی دیگر از روش‌ها، کسب اطلاع از متخصصی دیگر است. مثلاً شما به توصیه دوست روانشناستان راحت‌تر اعتماد می‌کنید، و اگر او به شما پیشنهاد کند که پیش متخصص خاصی بروید، احتمال پذیرش این پیشنهاد توسط شما افزایش پیدا می‌کند. اما این شیوه‌های سنتی با وجود موثر بودن، متأسفانه سبب می‌شود که ما ناخودآگاه چشم خود را بر روی مسائل مهم دیگر ببندیم و نکته‌ای را نبینیم که ممکن است بسیار مهم باشد. مراکز مشاوره معتبر مانند دانا، از قواعدی پیروی می‌کنند که این مشکلات را تا حدود زیادی برطرف می‌کند. ساختار نظارتی دانا، میزان اشتباه را به حداقل می‌رساند. مسئول فنی کلینیک، که توسط سازمان بهزیستی انتخاب شده، موظف به نظارت بر عملکرد روانشناسان و درمانگران است. همچنین، جلسات ارزیابی مراجعین و بیماران، یکی دیگر از روش‌هایی است که به ما کمک می‌کند از کیفیت بالای جلسات اطمینان حاصل کنیم. جلسه ارزیابی با حضور مسئول فنی کلینیک، که خود درمانگر باتجربه‌ای است و با همه درمانگران و روانشناسان آشنایی کامل دارد، کمک می‌کند که شما بتوانید کمک حرفه‌ای مناسب خودتان را دریافت کنید.

اما شاید مهم‌ترین مزیت دانا نسبت به مراکز مشابه، فضای آموزشی کلینیک دانا است. تمام متخصصان موظف‌اند در دوره‌های آموزشی شرکت کنند و مسئول فنی مرکز را از روند پیشرفت خود، آگاه سازند. بنابراین درمانگران و روانشناسان دانا، موظف‌اند که رشد روانی و حرفه‌ای خود را ادامه دهند.

بنابراین مرکز مشاوره و روانشناسی دانا محیط امنی است، که می‌توان با قاطعیت به آن اعتماد کرد. فراموش نکنیم که بسیار از افرادی که در این حوزه مشغول به کار هستند، هیچ‌گونه مجوزی برای فعالیت ندارند و هیچ نظارتی بر روی آن‌ها نیست، در نتیجه، ضریب اشتباه این افراد به شدت بالا است.

دانا قبلاً از هر چیز یک سازمان منسجم و پویا است که با هدف خدمت رسانی در حوزه سلامت روانی ایجاد شده است. در طول سال‌های گذشته همکاران برجسته‌ای به ما پیوسته‌اند و با کمک این عزیزان موفق شده‌ایم کیفیت خدمت رسانی را به هم‌میهنان عزیز گسترش دهیم.

شاید سلامت روانی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های انسان امروزی باشد. نمی‌توانیم این واقعیت را انکار کنیم، که استفاده از خدمات روانشناسی به یک اصل مهم در زندگی ما تبدیل شده است. از همان ابتدا، کلینیک روانشناسی دانا با رعایت موازین حرفه‌ای و اخلاقی، خدمات سلامت روان را در بالاترین سطح ممکن ارائه کرده است. این خدمات در بخش‌های مختلفی مانند؛ درمان فردی، روان درمانی بزرگسال، روان درمانی کودک و نوجوان، مشاوره فردی، مشاوره خانواده، خانواده درمانی و گروه درمانی ارائه می‌شود.

همچنین دانا در حوزه آموزشی نیز بسیار فعال بوده است. در طول سالیان گذشته کلاس و کارگاه‌های عمومی نظیر؛ تحلیل رفتار متقابل، ارتباط بدون خشونت، فرزند پروری سالم، زن جذاب، غنی سازی روابط عاطفی، روابط صمیمانه، مدیریت مالی در خانواده، مشاوره کسب و کار، تحلیل روانشناختی فیلم، قصه درمانی، خانواده سالم و ... در مرکز مشاوره و روانشناسی دانا بارها و بارها برگزار شده است. اما یکی از بزرگ‌ترین افتخارات دانا برگزاری دوره‌های تخصصی آموزشی برای روانشناسان جوان بوده که هم اکنون نیز این دوره‌ها مانند؛ دوره جامع تربیت درمانگر در رویکرد روان درمانی متمرکز بر هیجان (EFT)، دوره جامع آموزشی ISTDP، زوج درمانی،  تربیت روانشناس صنعتی/ سازمانی، دوره جامع تربیت درمانگر کودک، سوپرویژن و کتاب خوانی در حال برگزاری است.

یکی از مهم‌ترین خدمات مراکز درمانی تخصصی، خدمات روانپزشکی است. خوشبختانه دانا از این قاعده مستثنا نیست و خدمات روانپزشکی با حضور همکاران برجسته ما در بالاترین سطح ممکن انجام می‌شود.

مشاوره پیش از ازدواج یکی دیگر از خدمات مهم دانا به شمار می‌رود، که توسط بهترین متخصصان این حوزه انجام می‌شود.

مشاوره آنلاین و درمان آنلاین را می‌توانیم جدیدترین خدمت دانا عنوان کنیم. با توجه به بسیاری از عزیزان ما به دلیل بعد مسافت نمی‌توانند در جلسات حضوری شرکت کنند، کلینیک دانا از ابتدای امسال جلسات آنلاین را نیز به لیست خدمات خود اضافه کرده است. این خدمات با بالاترین کیفیت و زیر نظیر برجسته‌ترین متخصصان دانا برگزار می‌شود.